piątek, 4 stycznia 2013

21 FINAŁ WOŚP

Sztab Gminnej Biblioteki Publicznej w Służewie serdecznie zaprasza  na  XXI  Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się  w niedzielę,   13 stycznia 2013 roku w Gminnym Ośrodku Kultury  w Służewie. Mamy nadzieję  że dzięki Waszemu wsparciu   i otwartym sercom Orkiestra zagra z równym powodzeniem jak w latach ubiegłych.
Ten Finał, w znacznej części dedykowany  jest ludziom   w podeszłym wieku chorym na choroby przewlekłe . Część pieniędzy zostanie również wykorzystana na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka.
Wolontariusze będą kwestować na ulicach, w szkołach , w okolicy kościołów  od samego rana, natomiast sama impreza finałowa rozpocznie się oficjalnie  o godzinie 17.00. Na scenie pojawią się  soliści (Michał Rosiński, Nikola Wicher, Maciej Gapski, Piotr Przybysz, Ola Skorupa) , iluzjonista Adamos ,  Gminna Orkiestra Dęta oraz zespół " Ich trzech".
Nie zabraknie pyszności przygotowanych przez Panie z Koła Emerytów  i Rencistów ze Służewa .
W trakcie imprezy odbywać się będą licytacje  gadżetów Wielkiej Orkiestry oraz pysznego tortu podarowanego przez Panią Bożenę Świątkowską.
                   Bądźcie z nami tego dnia...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz