piątek, 30 grudnia 2011

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Sztab Gminnej Biblioteki Publicznej w Służewie serdecznie zaprasza  na  XX  Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się  w niedzielę, 8 stycznia 2012 w Gminnym Ośrodku Kultury . Mamy nadzieję  że dzięki Waszemu wsparciu i otwartym sercom Orkiestra zagra z równym powodzeniem jak w latach ubiegłych. Pieniądze zebrane tego dnia zostaną przekazane na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.
Wolontariusze   będą kwestować na ulicach, w szkołach , w okolicy kościołów od samego rana, natomiast sama impreza finałowa rozpocznie się oficjalnie  o godzinie 17.00. Na scenie pojawią się wtedy:

 Gminna Orkiestra Dęta,Chór parafialny ze Służewa ,Koło Emerytów i Rencistów,
 wokalistki Magdalena  i  Edyta Żołna , rodzice i dzieci ze szkoły podstawowej         z Opok  w  przedstawieniu: ” Nie ma tego złego”, DJ Kristo  oraz zespoły: ICH TRZECH, TONIEMY i BUNKIER

 Nie zabraknie pyszności przygotowanych przez Panie z Koła Emerytów i Rencistów (m.in. czarnina z kluskami ziemniaczanymi ) .

W trakcie imprezy będzie można wesprzeć potrzebujące dzieci włączając się do licytacji  gadżetów Wielkiej Orkiestry oraz pysznego tortu podarowanego przez Radną Panią Bożenę Świątkowską.

Bądźcie tego dnia z nami, otwórzcie swoje serca, “zagrajmy” razem dla potrzebujących… do końca świata i jeden dzień dłużej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz