poniedziałek, 9 stycznia 2012

08.01.2012r.- XX FINAŁ WOŚP

Po raz czwarty Służewo w gm. Aleksandrów Kujawski zorganizowało swój sztab,  by wspólnie zagrać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.
Datki zbierało dwudziestu wolontariuszy. Przyłączyły się szkoły w Opokach, Przybranowie, Ostrowąsie i Służewie.
Pomoc ofiarowały również panie z koła Emerytów i Rencistów ze Służewa , które za drobną opłatą częstowały czarniną, chlebem ze smalcem oraz słodkościami. Panie dochód przekazały na rzecz WOŚP.

Na scenie Gminnego Ośrodka Kultury pojawili się rodzice i dzieci z Opok w przedstawieniu  „ Nie ma tego złego” , Gminna Orkiestra OSP ,chór parafialny ze Służewa , panie  z Koła Emerytów  i Rencistów, wokalistki Magdalena i Edyta Żołna , zespół Bunkier o raz DJ Kristo. .
Nie zabrakło licytacji gadżetów WOŚP  oraz Gminy Aleksandrów Kujawski.Licytowano również  kosz kwiatów i tort, który na aukcji sprzedano w kawałkach .Licytacje były burzliwe. Najdroższej wylicytowano misia strażaka ( 280 zł) , bukiet kwiatów (250 zł) oraz kawałek tortu ( 90 zł).
 Wolontariusze od rana kwestowali na rzecz chorych dzieci. Do dwudziestu puszek udało nam się zebrać 6090,77 zł  i 23,73 euro.  Najwięcej zebrała Daria Bienias (415, 30 zł.).

Zebrane pieniądze komisyjnie liczyły Milena Jabłońska, Kasia Tokarska i Kinga Sieradzka.

fotki z WOŚP :)


 http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/tngallery?Site=PO&Date=20120108&Category=GALERIA&Artno=603057486&Ref=PH

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz