czwartek, 18 kwietnia 2013

Maj w biblioteceGminna Biblioteka  Publiczna w Służewie zaprasza : 

14.05.2013 r., godz.12:00 - spektakl „Oflajnowo”  teatru Maska z Krakowa. Przedstawienie z serii profilaktycznych porusza problem korzystania z Internetu przez młodzież. Internet stawia przed młodymi ludźmi szereg możliwości. Jak jednak ma się w tym wirtualnym świecie odnaleźć młody człowiek   u którego nie wykształcił się jeszcze silny system wartości? Czy będzie umiał odpędzić się od zagrożeń płynących  z tego ogromnego medium? Czy będzie rozumiał zagrożenia płynące  z wirtualnych znajomości, a także z portali społecznościowych ? Czy będzie również umiał korzystać   z pozytywnych stron Internetu?.
Spektakl  przeznaczony dla klas  V- VI . Liczba miejsc ograniczona.

21.05.2013r., godz.12:30 - spotkanie autorskie z Romanem Pankiewiczem , podróżnikiem i autorem książki  „ Islandia trzeci żywioł ”.
Spotkanie przeznaczone jest dla uczniów klas V –VI. Liczba miejsc ograniczona.           
  
27 maja 2013 r., godz. 10:00 - warsztaty rzeźbiarskie – zaproszona rzeźbiarka podczas spotkania opowie  o sztuce i o swojej pracy. Wspólnie z dziećmi określi definicję rzeźby oraz stworzą listę tworzyw, z których rzeźbę można wykonać. Natomiast głównym punktem spotkania będą warsztaty, podczas których artystka  wspólnie z dziećmi będzie rzeźbić z plasteliny. Podczas zajęć dostępna będzie również wystawa prac artystki.
Warsztaty przeznaczone są  dla uczniów klas IV.  Liczba miejsc ograniczona.     
        
Jeżeli byliby Państwo zainteresowani uczestnictwem w zajęciach  to proszę   o  wcześniejsze  zgłoszenie  grupy :
                 Małgorzata Świątkowska :  54  282 00 14 

 Spektakl, spotkanie autorskie oraz warsztaty    nieodpłatne   .
Przyjazd na własny koszt.
                                         
                                                       Serdecznie  zapraszam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz